ثبت نام

  دندانپزشک گرامی به سایت دندانک خوش آمدید!

لطفا هنگام پر کردن فرم ثبت نام نکات زیر را مدنظر داشته باشید.

 1. ثبت نام در سایت فقط مختص دندانپزشکان عزیز می باشد و کد نظام پزشکی وارده به هنگام ثبت نام، مالک اکانت شناخته می شود.
 2. سفارش کالا و یا عودت وجه واریزی  به مالک اکانت تحویل می گردد. فلذا لطفا در ورود صحیح کد نظام پزشکی دقت فرمایید.
 3. نام کاربری باید به زبان انگلیسی وارد شود. بهتر است از شماره موبایل بعنوان نام کاربری استفاده کنید.
 4. از کیبورد انگلیسی برای ثبت شماره تلفن همراه، کد ملی، کدنظام پزشکی، شماره شبا و کد پستی در هنگام ثبت نام و یا ثبت سفارش استفاده کنید.
 5. با تکمیل فرایند ثبت نام، اینجانب تایید می نمایم که کلیه اطلاعات وارد شده صحیح می باشد و متعلق به شخص دیگری نیست و در صورت مغایرت، دارنده کد نظام پزشکی وارد شده به هنگام ثبت نام مالک قانونی این اکانت خواهد بود.
 6. لطفا در صورت نیاز به راهنمایی، در ساعات اداری با شماره های 09100580172 و 09100580174 ٖ تماس حاصل فرمایید.

سپاس فراوان!

فقط استفاده از حروف انگلیسی مجاز است
لطفا نام و نام خانوادگی را بصورت کامل و به فارسی وارد کنید.

با توجه به تخصیص ارز نیمایی برای واردات برخی از مواد مصرفی دندانپزشکی سایت و رعایت دستورالعمل اداره تجهیزات پزشکی و در جهت توزیع عادلانه، فروش مستقیم به دندانپزشکان گرامی و جلوگیری از نشت کالا به بازار سیاه، موارد زیر در سایت فروشگاهی دندانک اجرایی شده است:

 1.  ثبت سفارش در سایت فروشگاهی دندانک (متعلق به شرکت اقلیم دانش) فقط مختص دندانپزشکان دارای کد نظام پزشکی می باشد.
 2. ثبت سفارش جهت مصرف شخص دندانپزشک می باشد. فروش کالاهای یارانه ای (ارز نیمایی) در بازار آزاد طبق قانون تخلف محسوب می شود.
 3. سفارش هایی که با اطلاعات ناقص و ناصحیح و یا عدم رعایت موارد زیر ثبت شوند، غیر معتبرمحسوب شده و شرکت اقلیم دانش نسبت به تحویل سفارش مسولیتی ندارد.
 4.  پرداخت وجه سفارش حتما باید از طریق کارت بانکی  که به نام خود دندانپزشک است، پرداخت شده باشد. 
 5. مبالغ واریزی سفارش های غیر معتبر به علت ثبت بیش از یک سفارش، واریز از کارت بانکی شخص ثالث و یا به علت مغایرت و ناصحیح بودن اطلاعات شخصی ارایه شده به هنگام ثبت نام و سفارش، پس از کسر هزینه های استرداد، در مدت ۱۰ تا ۱۵ روز کاری و فقط به حساب بانکی به نام صاحب اصلی کد نظام پزشکی  صورت می گیرد.
 6. اینجانب ضمن آگاهی و پذیرش کلیه موارد فوق، تایید می نمایم که تمامی اطلاعات شخصی وارده صحیح می باشد و متعلق به شخص دیگری نیست و در صورت مغایرت، دارنده کد نظام پزشکی وارد شده به هنگام ثبت نام مالک قانونی این اکانت و کلیه وجوه واریز شده خواهد بود.