روش های ارسال

پست پیشتاز


برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران  نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. ارسال پستی برای فاکتورهای بالای سه میلیون تومان رایگان است در غیر اینصورت مبلغ 18 هزارتومان به فاکتور اضافه  خواهد شد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید

http://newtracking.post.ir/

پیک

برای سفارش های داخل تهران در نظر گرفته شده است و برای فاکتورهای بالای سه میلیون تومان رایگان است در غیر اینصورت مبلغ 25 هزارتومان به فاکتور اضافه  خواهد شد.

تیپاکس

برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به تیپاکس، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. 

ارسال تیپاکس نیز برای فاکتورهای بالای سه میلیون تومان رایگان است در غیر اینصورت مبلغ 25 هزارتومان به فاکتور اضافه  خواهد شد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید

https://tipaxco.com/tracking

نظرات